Państwa zadowolenie i komfort są dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań by dostawy do Państwa domów były przyjemnym etapem zakupu, dlatego:

 

DOSTARCZAMY I WNOSIMY BEZPŁATNIE

Na terenie Poznania dostawy mebli wraz z ich wniesieniem są realizowane całkowicie bezpłatnie, a nasi pracownicy pomogą Państwu bezpiecznie ustawić, rozpakować i złożyć mebel. Na pozostałych obszarach koszty i warunki dostawy podlegają uzgodnieniom mailowym.

 

DOSTARCZAMY W DOGODNYCH DLA PAŃSTWA TERMINACH

Nasza obsługa skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia najbardziej dogodnego terminu dostawy. Wybierzemy wspólnie godziny przed lub popołudniowe w zależności od Państwa potrzeb. W przypadku zmiany przez Państwa terminu dostawy prosimy o kontakt najpóźniej jeden dzień przed ustalonym wcześniej terminem. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo, do obciążenia Państwa kosztami dostawy.

 

PROSIMY O SPRAWDZENIE MOŻLIWOŚCI WNIESIENIA MEBLI

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę, że większość naszych mebli wykonanych jest z ciężkiego, litego drewna. Niektóre szafy, witryny i łóżka często nie są składane i mogą ważyć nawet ponad 150kg. Przy każdym produkcie w zakładce DANE znajdą Państwo pełną informację odnośnie wymiarów, która ułatwi sprawdzenie, czy dany produkt zmieści się w wybranym miejscu i istnieją możliwości jego wniesienia. Prosimy zwrócić uwagę na wąskie korytarze, wysokość sufitu, szerokość schodów itd. Znaczna część naszych produktów wykonywana jest ręcznie, dlatego też ich wymiary mogą nieznacznie (do kilku centymetrów) różnić się od wymiarów podanych na stronie. Prosimy również zwrócić uwagę, na fakt że dostarczane meble są odpowiednio zapakowane w drewniane podstawy, kartony lub folie bąbelkowe zwiększające objętość podczas wnoszenia. W przypadku braku możliwości wniesienia mebla przez naszą obsługę, we wskazane miejsce, zastrzegamy sobie prawo do obciążenia Państwa kosztami dostawy.

 

SPRAWDZAMY JAKOŚĆ MEBLI U PAŃSTWA

W trosce o Państwa dobro prosimy o dokładne sprawdzenie dostarczonego mebla w obecności naszej obsługi lub kuriera.

 

Dziękujemy za Państwa zaufanie

Zespół BLACK BEAR HOUSE